Noclegi

Dom Wójtowiczów – gospodarstwo agroturystyczne

Agroturystyka lubuskie Debrznica spływy kajakoweGospodarstwo agroturystyczne Dom Wójtowiczów położony jest w pobliżu Puszczy Rzepińskiej na Ziemi Lubuskiej. Aby dojechać do gospodarstwa należy zjechać z autostrady A2 na odcinku – Świecko – Nowy Tomyśl, na zjeździe w miejscowości Torzym.

Oferujemy Gościom pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe. Jednocześnie na kwaterze może nocować 15 osób. Do dyspozycji gości zostały przygotowane pokoje z łazienkami oraz pokoje z dostępem do łazienki. Położenie poszczególnych pokoi pozwala na to aby potraktować je jako dwa oddzielne mieszkania wakacyjne, które mają oddzielne wejścia oraz w pełni wyposażone kuchnie. Do dyspozycji gości jest salon wypoczynkowy oraz taras. Zapewniamy pełne wyżywienie. Specjalność kuchni to pstrągi. Dla dzieci został przygotowany plac zabaw. Polecamy Państwu szczególnie aktywny wypoczynek, np. korzystanie z basenu, grę w darta, spływy kajakowe.

Latem można odbywać rowerowe wycieczki do pobliskiego Łagowskiego Parku Krajobrazowego, uprawiać sporty i bawić się przy ognisku. Polecamy zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego – zwiedzanie Bunkrów – (www.bunkry.pl). Z Dębrznicy do Gądkowa Wielkiego biegnie między lasami i polami spokojna asfaltowa droga, polecamy ją szczególnie dla osób kochających jazdę na rolkach. Asfalt jest gładki jak stół, a odcinek w dwie strony liczy 10 km.

Nr rachunku bankowego:

PKO BP o/Sulęcin 54 1020 2036 0000 0102 0009 4920

Doba hotelowa od godz. 16.00 do godz. 11.00

Ceny za nocleg:

za osobę: od 50 PLN

Ilość pokoi: 5
Ilość łazienek: 5
Ilość miejsc: 14
Znajomość języków obcych
Angielski , Niemiecki ,

 

Wyżywienie: śniadanie – 15 PLN, obiad – 20 PLN, kolacja – 15 PLN, obiadokolacja – 20 PLN

Zapraszamy.

www.debrznica.pl

Więcej informacji
Warto zwiedzić: Międzyrzecki Rejon Umocniony, wybrać się na wycieczkę do Frankfurtu nad Odrą, zobaczyć Zamek Joannitów w Łagowie lubuskim.