Zarezerwuj spływ: +48 696 096 017

Czy organizujecie spływy dla dzieci?

Spływ kajakowy będzie świetną zabawą dla rodzin z dziećmi. Podczas spływu kajakowego nie ma czasu na nudę. Krajobraz zmienia się jak w kalejdoskopie. Pamiętajcie Państwo, że nasze kajaki spełniają wszystkie wymagania dla spływów kajakowych z dziećmi. Posiadamy w naszej ofercie kilka tras spływów kajakowych zarówno dla najmłodszych jak i dla tych starszych. Organizujemy spływy kajakowe o różnych poziomach trudności, od typowo rekreacyjnych, bezpiecznych nawet dla najmłodszych kajakarzy, po trudniejsze, wymagające wytrzymałości i niemałej odwagi.

Dla rodzin z dziećmi najlepszymi odcinkami na spływ kajakowy będą spływy kajakowe:

  • z Pliszki do Gądkowa Wielkiego – czas spływu kajakowego trwa ok. 3h/6km – spływ kajakowy na tej trasie uważamy za bardzo łatwy, bez przenosek, polecany szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi,
  • z Gądkowa Wielkiego do II Młyna Kokoszki – czas spływu kajakowego trwa ok. 4h/6 km – spływ kajakowy na tym odcinku należy do trochę trudniejszych. Spływ kajakowy tym odcinkiem należy do szczególnie pięknych i przyjemnych. Rzeka Pliszka meandruje między otaczającymi ją pięknymi wąwozami, a wokół rozciąga się piękna Puszcza Rzepińska. Podczas spływu kajakowego na tym odcinku rzeka Pliszka będzie od kajakarzy wymagała ok. 3 – 4 przenosek. Spływ kajakowy kończymy przy ruinach II Młynu Kokoszki, gdzie warto spróbować sił i skoczyć ze stopnia wodnego,
  • z Sądowa do Koziczyna, to kolejny odcinek spływu kajakowego przeznaczony dla początkujących kajakarzy, tylko 3 godziny spływu kajakowego, ok. 4 przenoski, czyli łatwo, lekko i przyjemnie, podobnie spędzimy czas na odcinku spływu kajakowego, z Koziczyna do Uradu – Bar, 3 godziny spływu, ok. 9 przenosek + 0,5 godziny do Uradu. Tu spływ kajakowy rzeką Pliszką kończymy, osiągnęliśmy ujście Pliszki do Odry.

Nasza wypożyczalnia kajaków dostarczy Państwu wszystko czego potrzebujecie na udany spływ. Wypożyczamy najnowsze kajaki w Polsce – lekkie i trwałe kajaki polietylenowe. Lubuskie rzeki warto odwiedzać nie tylko w okresie lata. Osobom zapracowanym polecamy jednodniowe spływy kajakowe o każdej porze roku. Naprawdę warto!

Organizujemy spływy kajakowe mało znanymi, a jakże pięknymi rzekami województwa lubuskiego – Pliszką, Ilanką, Odrą i innymi rzekami. Nasza oferta obejmuje zarówno spływy kajakowe zorganizowane, jak i indywidualne, gdzie to Państwo wybierają trasę spływu kajakowego, termin spływu spływu kajakowego i rodzaj kajaka. W ofercie również do dyspozycji Gospodarstwo Agroturystyczne z noclegami i wyżywieniem – www.debrznica.pl.