Eventclub24

Co oferujemy? Z nami nudy nie ma, złap byka za rogi, no może ustrzel kolegę z łuku Archery tag lub zderz się z koleżanką Bubble football – to wszystko na lądzie.

Jeśli ci życie miłe, a wody się nie boisz. Przeżyj z nami niezapomniany spływ kajakowy. Z cukru przecież nie jesteś.

Kiedy już będziesz skonany, zapraszamy na chwilę odpoczynku w przygotowanych w tym celu miejscach na grilla i ognisko. Zaproś znajomych, zabierz rodzinę i rozkoszują się kontaktem z przyrodą. Tu czas ma inny wymiar, zapomnij o pośpiechu. Zabierz z Puszczy Rzepińskiej tyle energii, ile potrzebujesz.

Doładuj akumulatory, zrelaksuj się, zresetuj. To wszystko odnajdziesz w Eventclub24, w Debrznicy.
Zapraszamy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wpadnij do nas na kilka godzin, dzień lub zaplanuj u nas dłuższy pobyt. W ofercie posiadamy również noclegi, basen, parking, zewnętrzną toaletę i prysznic, na zewnątrz teren jest uzbrojony w wodę i prąd. Jest możliwość nocowania również w namiotach.

Zapraszamy do
Eventclub24.pl

Kajaki24.eu – spływy kajakowe w lubuskim

Spływy kajakowe to nowy zakres usług w naszej rodzinnej firmie, którą prowadzimy od 2006 roku. W 2006 roku zdecydowaliśmy się rozpocząć świadczyć usługi w zakresie agroturystyki. Z powodzeniem przyjmujemy w naszym Domu Wójtowiczów gości poszukujących spokoju, relaksu i wytchnienia.

Nasi goście korzystają z naszych usług noclegowych oraz z wyżywienia. Krystyna Wójtowicz opiekuje się gośćmi i przygotowuje posiłki – serwujemy domową kuchnię, specjalnością są pstrągi i pierogi. Pstrągi, które serwujemy zawsze są świeżo złowione. 2,5 km od Domu Wójtowiczów płynie rzeka Pliszka. Bliskość Rzeki, jak również dzika przyroda Puszczy Rzepińskiej były inspiracją dla nas, aby poszerzyć zakres usług o wypożyczalnię kajaków. Wypożyczaniem sprzętu zajmuje się Radosław Wójtowicz, który połączył zdobyte przez wiele lat doświadczenie w obsłudze gości z pasją do kajaków. W zakresie obsługi ruchu turystycznego ukończył studia wyższe na uczelni w Poznaniu oraz kurs pilota wycieczek zagranicznych. Bez przerwy od 2006 roku zajmuje się obsługą gości. Jest również z wykształcenia germanistą i pracuje na co dzień w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie jako nauczyciel języka niemieckiego. Prowadzi własną szkołę językowa. W ZSLiZ prowadził również zajęcia dla klas o profilu hotelarsko – turystycznym z zakresu obsługi ruchu turystycznego, również w języku niemieckim.

Od wielu lat co raz częściej trafiali do nas kajakarze, spowodowane jest to jak się okazało atrakcyjnym położeniem Domu Wójtowiczów. Na bazie naszego Gospodarstwa Agroturystycznego uruchomiliśmy naszą wypożyczalnię. Spływy kajakowe w Lubuskim organizujemy głównie na rzekach Pliszka i Ilanka. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz sprzęt najwyższej klasy.

Zapraszamy!
Zespół kajaki24.eu
Justyna Wójtowicz, Radosław Wójtowicz, Krystyna Wójtowicz, Andrzej Wójtowicz

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Używamy statystyk Google Analytics, aby mierzyć ruch na naszej stronie i dostarczać usługi, jakiej poszukują i oczekują nasi użytkownicy

_ga, _gat, _gid

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?